Skip to main content

Як переплисти Босфор?

Команда спортсменів «SWIM4U», а саме: Volodymyr Mysak, Інна Голяк, Andrii Krysko та Mykyta Ubyivovk, - розказали про свій дивовижний досвід підкорення протоки Босфор. А це, на секунду, 6,5 кілометрів вплав на відкритій воді! Відкрили нюанси тренувань для такого потужного запливу: секрети, завдяки яким вони покорили Босфор та те, заради чого це було зроблено!

У відвідувачів цієї зустрічі було безліч запитань, тому вони тримали доповідачів не одну годину, жадібно вслухаючись у кожне слово. Вражені гості заходу виявили бажання долучитись до руху «SWIM4U» , щоб зробити своє життя довшим та отримувати задоволення від досягнених цілей!

Інна Голяк розказала, як можна зробити з фізичних тренувань джерело задоволення та позитивних емоцій. Впевненість, яку вона випромінювала, показала людям, як важливо мати мету в житті та робити себе кращою кожного дня заради її досягнення. До слова , попереднього досвіду у плаванні у неї не було та було величезне бажання.

Один з засновників SWIM4U - Volodymyr Mysak, який своєю працею та владою над власною волею  зміг показати багатьом людям, як важливо мати мету в житті, а також продемонстрував, як її досягати. Адже життєва мета – це стимул кожної людини працювати, вчитися та розвиватися. Без неї це все втрачає сенс. Коли ти виставляєш собі нові цілі, постійно піднімаєш планку, то ти ростеш!

Спорт дисциплінує. Саме він допоміг спортсмену знаходити час на все: на сім’ю, друзів, і на сам спорт! Адже коли ти дисциплінований у спорті, ти дисциплінований і в усьому іншому!

Відео з прямої трансляції на сторінці SWIM4U :www.facebook.com/SwimForU/

Цільова аудиторія
Дата/час
03.08.2018 19:00 - 20:30 Uhr
ЦінаUAH
Вільні місця0
Місце проведення події
м.Львів, вул.Кн.Ольги, 114
,,
Тренер