Skip to main content

Робототехніка 0-4 класи

Відтепер в @territorycoworking буде робототехніка для наших маленьких відвідувачів.

Ми запускаємо новий гурток "Робоманія" для учнів 0-4 класів. А щоб випробувати свої сили, запрошуємо на безкоштовні пробні заняття тих, хто зареєструється: https://forms.gle/QnamutoA995qxNfx7

Кожне заняття - це окремий проект, де ми занурюємося в природознавство, математику, механіку. А для того, щоб оживити наших роботів ми використовуємо візуальне програмування. Також кожне заняття - це робота в команді, адже наші учні працюють завжди в парі, пробуючи нові незвичні для себе ролі. Таким чином розвиваємо комунікацію, співпрацю та лідерські якості У нас діти опановують: розуміння базових принципів механіки, складаючи цікавих роботів. Наша методика засновані на гейміфікації, адже кожна дитина любить перш за все гратися. базові принципи програмування, які допомагають оживляти наші моделі і перетворити їх на справжній функціональних роботів розвиток “4С skills” майбутнього ( комунікація, колаборація, креативність, критичне мислення).

Наші діти завжди працюють в команді по двоє і шукають власні рішення задач Ми розширюємо кругозір наших учнів. Відповідаємо на питання, як працює вітряк, чому корабель тримається на воді, а яким чином їздить монорейковий потяг, а чому джміль може літати і багато інших Після кожного заняття надсилаємо батькам звіт про наші досягнення та результати.

Форма заняття: Група не більше 12 дітей.

Тривалість пробного заняття: 30 хв

Тривалість повного заняття для 0, 1 і 2 класів: 60 хв

Тривалість повного заняття для 3 і 4 класів: 80-90 хв

Формування групи і визначення рівня - після пробних занять.

Вартість гуртка Абонемент 750 грн/місяць за 4 заняття

Залишилися запитання? 068-84-007-88 (viber\telegram)

Цільова аудиторія
Дата/час
27.02.2021 15:30 - 16:30 Uhr
ЦінаUAH
Вільні місця0
Місце проведення події
м.Львів, вул.Кн.Ольги, 114
,,
Тренер